Deweloper

Deweloperem realizującym inwestycję „Apartamenty nad Wartą” w Luboniu jest Apartamenty nad Wartą etap II Sp. z o.o., wywodząca się z grupy PREFA GROUP S.A., której głównym założeniem profilu działalności jest współpraca w zakresie realizacji projektów budynków mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych z biurem architektoniczno-konstrukcyjnym Prefa – Studio sp. z o.o. sp. k. oraz Prefa – Bud sp. z o.o. sp. k., która jest producentem prefabrykowanych elementów ścian, stropów, schodów i balkonów.

Spółki z grupy PREFA GROUP S.A. prowadzą obecnie szereg inwestycji deweloperskich w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej (Poznań, Luboń, Komorniki, Swarzędz), jak również jednorodzinnej (Szczepankowo, Chwałkówko w gminie Łubowo).

Prefa Group Nieruchomości to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży projektowania, budownictwa, sprzedaży oraz marketingu. Cechuje nas wysoki poziom obsługi Klientów, którym to staramy się maksymalnie uprościć procedurę sprzedaży mieszkań, jak również zapewnić opiekę posprzedażową po oddaniu mieszkań do użytkowania.

Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego biura.

Apartamenty nad Wartą Etap II spółka z o.o.

ul. Puszkina 63a
62-030 Luboń