Udogodnienia

Apartamenty nad Wartą to inwestycja o prostej i ciekawej formie, nawiązującej do pobliskich obiektów zabytkowych poprzez między innymi tynk fasadowy szlachetny,  oraz spadzisty dach. W ramach I etapu zostały wybudowane 2 budynki mieszkalne wielorodzinne, czterokondygnacyjne, składające się łącznie z 88 lokali mieszkalnych. W ramach II i III etapu zrealizowane zostaną 4 budynki mieszkalne wielorodzinne, składające się łącznie z 200 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 do 75 m2.

Na terenie inwestycji wybudowanych zostanie około 176 miejsc postojowych dla mieszkańców i estetyczne chodniki z kostki. Ponadto zaplanowano również przestrzeń zieleni, która spełni oczekiwania zarówno seniorów, rodzin z dziećmi (plac zabaw) jak i młodych aktywnych osób.

Funkcjonalne i przestronne mieszkania

Wszystkie mieszkania z realizowanej inwestycji są jednopoziomowe, z maksymalną funkcjonalnością i przestronnością, o powierzchniach użytkowych mieszkalnych od ok. 41 m2 do 75 m2. Każde z mieszkań będzie posiadało ogródek (na parterze) lub balkon (na piętrach), usytuowany po doświetlonej stronie budynku.

Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego biura.

Apartamenty nad Wartą Etap II spółka z o.o.

ul. Kopanina 59 bud. C

60-105 Poznań